Куди піти? Шо робити у Львові?
Бонусна сторіночка, яка допоможе вам ще краще налаштуватись на нашу подорож!
Підбірка включає в себе заклади, пару піших маршрутів і локацій, в які можна йти цілеспрямовано. Де поснідати, пообідати, повечеряти чи випити кавусі? Все необхідне інфо нижче. Ця підбірка створена на основі ваших відповідей в опитнику і ваших профайлів. Ми вже трішки поспілкувались з кожним, тому маю елементарне уявлення що вам потенційно могло би сподобатись :)
Виберіть одну із опцій нижче
Сніданкові місцинки
В цих закладах варто не тільки снідати. Там можна також пообідати і трішки перепочити або якось розслабитись. Відштовхуйтесь від атмосферки, настрою та їжі якої хочеться скуштувати в даний момент :)
Для обіду та вечері
Окрім тих закладів, які описані вище, рекомендую декілька крутих місць, де можна посидіти і смачно пообідати. А ще поспілкуватись з кимось чи може спробувати щось новеньке. Тут підбірка більш автентичних місцинок.
Кава та Солодке
Не даремно ж Львів славиться кавою. Мені іноді здається, що тут абсолютно все про каву! Якщо зустріч - то на каву, якщо погуляти - то з кавою, діти тільки народжуються і вже з кавою :D
Вино, наливки та коктейлі
Розділ, де я можу додати найбільше різних закладів :D Бо для мене коктейлі, вино і наливки - це не просто напої. Це ціле мистецтво! Люблю дегустувати як і їжу ) А ще співставляти смаки між собою, шукати поєднання з закусками і багато різних плюшок! Якщо ще щастить познайомитись з барменами - це окрема любов <3 То ж відриваю як від душі! Насолоджуйтесь <3
Прогулянки по львову
Маршрутики містом
Для того, щоб ви змогли відчути місто по повній (а не тільки жувати у Львівських кнайпах). Обрала різні напрямки, щоб ви могли більше побачити. Не хвилюйтесь, якщо не встигнете обходити все! Доступ до цих маршрутів у вас лишиться ще на довго. Гуляйте Львовом, роздивляйтесь різні детальки, завісайте у двориках. А потім розкажіть нам! Дуже чекаємо почути ваші враження :)

Клікайте на одну з картинок нижче, щоб відкрити маршрут
Окремі цікаві локації
Тут ви знайдете місцинки, які варто відвідати окремо від маршрутів. Просто, якщо буде настрій і бажання - сходіть подивитись :)
Made on
Tilda